PIASKOWANIEOferujemy Państwu usługę oczyszczania wszelkiego rodzaju powierzchni z zanieczyszczeń metodą strumieniowo-ścierną - usługa piaskowania.

Wykonujemy usługi piaskowania wyjazdowego, oczyszczamy elewacje z cegły, granitu, piaskowca. Piaskujemy beton i konstrukcje stalowe. Piaskujemy na sucho i na mokro (hydropiaskowanie).

Do oczyszczania używamy różnego rodzaju ścierniw w zależności od wymagań klienta oraz od materiału z którego wykonany jest element oczyszczany.
- piasek kwarcow
- żużel pomiedziowy
- korund
- śrut stalowy
- kulki szklaneSzkiełkowanie

Proces mechanicznego wykańczania powierzchni polepszającego odporność na korozję wżerową i naprężeniową oraz estetykę. Szkiełkowanie w zależności od wymagań klienta wykonuje się różnego rodzaju granulacjami ścierniwa. By otrzymać wysokiej jakości powierzchnię satyny, niezbędnym jest odpowiednio przygotowany, powinien on być wyszlifowany, wolny od zarysowań. Najczęściej wykonujemy szkiełkowanie aluminium i szkiełkowanie stali kwasoodpornej.
Piaskowanie cegły

Posiadamy ogromne doświadczę z zakresu czyszczenia cegły. Czyszczenie cegieł w budynkach mieszkalny, prywatnych zazwyczaj poddawane są oczyszczaniu metodą piaskowania ścierniwem o bardzo drobnej frakcji.Piaskowanie drewna, elementów drewnianych

Czyszczenia drewna i elementów drewnianych. Piaskujemy zarówno duże powierzchnie jak i te małe.

Oferujemy między innymi piaskowanie ścian drewnianych budynków, elewacji drewnianych, daszków drewnianych, tarasów drewnianych, ogrodzeń, płotków drewnianych, mebli ogrodowych, ławek drewnianych, altanek drewnianych, pergoli, desek.