Szkiełkowanie aluminiumCzyszczenie elementów aluminiowych wymaga bardzo specjalnego podejścia zwłaszcza, jeśli procesowi poddawane są delikatne elementy z siatki i konstrukcje z cienkiej blachy. Do czyszczenia takich elementów wykorzystujemy nowoczesną metodę szkiełkowania.

Czym jest proces szkiełkowania?

Czyszczenie wysokociśnieniowe z wykorzystaniem różnych ścierniw, czyli materiałów sypkich o charakterystycznej fakturze, to jedna z najskuteczniejszych metod szybkiego usuwania zbędnych pozostałości z powierzchni. Szkiełkowanie aluminium jest stosowaną przez nas metodą czyszczenia wysokociśnieniowego przypominającą piaskowanie, ale wykorzystującą w charakterze materiału ściernego mikroskopijne szklane kulki.

Proces szkiełkowania nie tylko pozwala na usunięcie z aluminiowych powierzchni brudu i pozostałości różnych substancji, ale też sprawia, że powierzchnia ta staje się efektowna i nabiera aksamitnego połysku.

Pękające szklane kuleczki podczas procesu szkiełkowania wykorzystane po raz kolejny przyczyniają się do mikro kaleczenia powierzchni. W praktyce stosujemy materiał ścierny minimalną ilość razy, dzięki czemu uzyskane efekty są idealne, a powierzchnia zyskuje piękny wygląd.

Szkiełkowanie aluminium zapewnia Ci:

- krótki czas oczyszczania nawet dużych powierzchni,
- perfekcyjne usuniecie pozostałości brudu, lakierów, resztek cementu, smarów i innych substancji,
- estetyczną i aksamitnie gładką powierzchnię,
- ograniczenie do minimum tendencji do ponownego brudzenia się

Jako firma z doświadczeniem posiadamy odpowiednie wyposażenie oraz dysponujemy umiejętnościami pozwalającymi nam na perfekcyjne wykonanie pracy. Zamawiając w naszej firmie usługę, jaką jest szkiełkowanie aluminium otrzymujesz gwarancję profesjonalnego wykonania zlecenia. lokalizacji obiektu.