TORKRETOWANIEWieloletnie konstrukcje budowlane, mosty i budynki, przejścia podziemne i inne tego tupu obiekty po latach użytkowania ulegają wykruszaniu i często wymagają napraw. Jedną ze skuteczniejszych metod uzupełniania niedostatków w konstrukcjach betonowych jest torkretowanie.

Czym jest metoda torkretowania?

Torkretowanie to wykonywana przez nas usługa polegająca na natryskiwaniu specjalnie przygotowanej mieszanki betonowej w trudno dostępne miejsca. W praktyce stosujemy specjalne dysze, z których pod ciśnieniem wyrzucany jest materiał odpowiedniej gęstości. Jego skład oraz konsystencja umożliwiają wtłoczenie betonu nawet w niewielkie szczeliny, dokładnie je uzupełniając i przywracając stabilność konstrukcji.

Oferujemy Ci profesjonalne torkretowanie z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu pozwalającego na wtłaczanie cementu w bardzo trudno dostępne miejsca, położone nawet w odległości do 400 metrów od urządzenia.
Jakie korzyści zapewnia torkretowanie?

Zastosowanie nowoczesnej metody natryskiwania betonu pozwala na szczelne wypełnianie głębokich luk, ubytków po wykruszonym betonie, szpar pomiędzy elementami konstrukcyjnymi, uszczelnianie basenów, zbiorników i zapór, wzmacnianie nasypów, a także wielu innych miejsc w konstrukcjach stalowych i betonowych. Dzięki torkretowaniu zyskujesz:

- estetyczną powierzchnię konstrukcji betonowej,
- większą zwartość i stabilność konstrukcji,
- krótki czas wykonania usługi,
- możliwość wypełnienia betonem miejsc niedostępnych dla robotnika.

Realizujesz budowę obiektu, dokonujesz jego renowacji lub remontu, uszczelniasz zbiornik retencyjny? Zadzwoń do nas i zamów torkretowanie, które przyspieszy realizowane zadanie.