ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNEJesteś właścicielem firmy zajmującej się budowaniem konstrukcji stalowych? Zajmujesz się odnawianiem takich konstrukcji? Poszukujesz szybkiego sposobu na ich zabezpieczenie antykorozyjne? Skorzystaj z naszej oferty profesjonalnych usług w tej dziedzinie.

Po co stosować zabezpieczenia antykorozyjne?

Nasza firma specjalizuje się w usługach wykonywanych metodami wysokociśnieniowymi, dlatego w praktyce realizujemy również zadania zwiane z zabezpieczeniem antykorozyjnym konstrukcji stalowych. Duże obiekty takie, jak hale fabryczne, wiaty dworców kolejowych, wiadukty, urządzenia dźwigowe, maszty i słupy wspornikowe często narażone są na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych powodujących ich degradację.
Wrogiem konstrukcji stalowych jest ich utlenianie się, powszechnie znane, jako korozja. Powoduje ona niszczenie powierzchni stalowych przyczyniając się do osłabienia ich stabilności. Profesjonalne zabezpieczenia antykorozyjne to sposób na przedłużenie żywotności takich konstrukcji i ochronę ich powierzchni przed szkodliwym działaniem tlenu.

Oferujemy Ci sprawdzone metody

W dziedzinie metod wysokociśnieniowych jesteśmy profesjonalistami, dlatego oferujemy Ci zarówno swoje bogate doświadczenie, jak i praktykę oraz odpowiednie wyposażenie. Korzystamy z doskonałych agregatów i dysz wysokociśnieniowych, dzięki którym możliwe jest bardzo skuteczne natryskiwanie środków antykorozyjnych na skomplikowane konstrukcje. Metoda ciśnieniowa pozwala na wtłoczenie środka do najmniejszych szczelin, dzięki czemu nasze zabezpieczenia antykorozyjne zyskują na trwałości i skuteczności.

Remontujesz wiadukt, most kolejowy, maszt stalowy? Zadzwoń do nas, a wykonamy dla Ciebie skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne.